| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | DY3835 |
| Minimalne zamówienie: | 100 zestawów/<100 zestawów |
| Cena: | Factory price/ Online selling price |
| Szczegóły pakowania: | Wszystkie paczki pakowane są w standardowe, 5-warstwowe, żółte kartony eksportowe |
| Czas dostawy: | 25-30 dni lub potwierdź |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk/sztuk miesięcznie |
| Materiał korpusu: | aluminium + akryl | Temperatura barwowa (CCT): | 3000K-6000K |
|---|---|---|---|
| Tryb sterowania: | Kontrola przełącznika | Typ żarówki: | Łatka LED |
| Rozmiar ciała lampy: | 170*150mm | Waga produktu (kg): | 10 kg |
| Napięcie wejściowe (V): | AC 85-265 V | Kolor: | Złoto |
| Funkcja: | Wytrzymały | Aplikacja: | Salon, willa, hotel, budynek biurowy |
| Podkreślić: | żyrandol do dwupoziomowych spiralnych schodów,paw ślub LED lampa sufitowa,akrylowe dekoracyjne wiszące światła |
||
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Materiał korpusu | Aluminium + Akryl |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000K-6000K |
| Tryb sterowania | Sterowanie przełącznikiem |
| Typ żarówki | Taśma świetlna równoległa o stałym napięciu |
| Rozmiar korpusu lampy | 170*150mm |
| Waga produktu | 10 KG |
| Napięcie wejściowe | AC 85-265V |
| DIY | Nie |
| Żywotność | 50000 godzin |
| Kolor | Złoty |
| Zastosowanie | Salon, Willa, Hotel, Budynek biurowy |
| Nazwa | Lampy wiszące LED |
|---|---|
| Moc | 3W/głowica |
| Napięcie | AC 85-265V |
| CCT | 3000K-6000K |
| Głowica / Kula | 3/6/8/10/12/15/24 (na zamówienie) |
| Kolor szkła | Złoty |
| Materiały | Akryl |
| Zastosowanie | Salon / Sypialnia / Kuchnia |
| Przedmiot | Szczegóły | Uwagi |
|---|---|---|
| Rozmiar | Rozmiar niestandardowy | Nasz projektant doradzi Państwu odpowiedni rozmiar w zależności od Państwa przestrzeni. |
| Materiał | Żelazo, Kryształ, Szkło | Materiały można wybrać, udzielimy profesjonalnych porad w zależności od faktycznej sytuacji. |
| Wykończenie | Niestandardowe | Wykończenie można dostosować, jeśli istnieje określony kolor do dostosowania, prosimy o kontakt z nami. |
| Gwarancja | 5 lat | Wymiany dożywotnie. Jeśli w ciągu 5 lat wystąpią jakiekolwiek problemy z lampami, zapewnimy bezpłatne wsparcie techniczne. |
| Próbka | Próbka wykończenia materiału | Próbka jest bezpłatna, wystarczy zapłacić za fracht. Pobierz próbkę >>> |
| Rysunek projektowy | Bezpłatne rysunki projektowe | Nasz profesjonalny zespół projektowy z ponad 20-letnim doświadczeniem wesprze Państwa projekt oświetlenia. Pobierz darmowe rysunki >>> |
Chcielibyśmy zaoferować Państwu najlepszą wszechstronną profesjonalną obsługę. >>> porozmawiaj teraz
Dobra lampa może wnieść do Twojego domu nieskończone ciepło i komfort. Nasz projekt lampy jest unikalny, światło jest miękkie, a jakość doskonała, dzięki czemu Twój dom jest przyjemniejszy. Kup teraz, a czekają na Ciebie specjalne promocje!
Posiadamy różnorodne serie oświetleniowe, w tym żyrandole, lampy stołowe, kinkiety itp., które mogą zaspokoić Twoje różne potrzeby przestrzenne i funkcjonalne. Jednocześnie oferujemy również usługi niestandardowe, aby stworzyć dla Ciebie unikalne doświadczenie oświetleniowe.
Można dostosować inne rozmiary. Możemy dostosować rozmiar, liczbę głowic, kolor i materiał zgodnie z Państwa specyficznymi wymaganiami. Jeśli potrzebujesz personalizacji, skontaktuj się z nami!
Potrzebujesz niestandardowej produkcji? Kliknij tutaj, aby się z nami skontaktować!
Wyślij zapytanie, skontaktuj się z nami, a następnie możesz otrzymać próbki!
(Prosimy o kontakt z obsługą klienta, aby dowiedzieć się o procesie pobierania próbek)
(Prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu, kodu pocztowego i numeru telefonu do wysyłki!)
Jesteśmy zaszczyceni, że są Państwo zainteresowani naszymi produktami ZSHONORHIGH, SIDEREAL. Poszukujemy dystrybutorów do sprzedaży naszych produktów na Państwa lokalnym rynku.