| Miejsce pochodzenia: | Kontynent chiński |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Numer modelu: | ETL2605 |
| Minimalne zamówienie: | 10szt |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet pudełkowy + bańka lub dostosowany |
| Czas dostawy: | 25-30 dni lub potwierdź |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk / miesiąc |
| Źródło światła: | PROWADZONY | Aplikacja: | Dom |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | Okucia + naturalny dolomit | Kąt wiązki (°): | 270° |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra): | 90 | Temperatura barwowa: | 3000K/4000K/6000K |
| Woltaż: | AC 110V-240V~50/60Hz | Wymiary produktu: | D650mm D800mm L1200mm |
| Podkreślić: | biały żyrandol kwiatowy LED,żyrandol kryształowy z ramki metalowej,Światło sufitowe w salonie weselnym |
||
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K, 3500K, 4100K, 5000K, 6000K |
| Tryb sterowania | Kontrola zdalna, kontrola czujników, kontrola aplikacji, kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Szkło |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | Oszczędność energii LED |
| Waga produktu | 100 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | Wymagania dotyczące: |
| Nazwa marki | GREEN |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zastosowanie | Hotel |
| Kąt wiązki | 180° |
| Kolor ciała | Biały, Czarny, Inny |
| Baza żarówki | G13 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 90 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Wymiar produktu | 2400×1800 mm |
Oferujemy kompleksowe usługi personalizacji, aby spełnić Państwa wymagania:
W przypadku produkcji na zamówienie,Proszę o kontakt.!