| Miejsce pochodzenia: | Kontynent chiński |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Numer modelu: | ETL2608 |
| Minimalne zamówienie: | 10szt |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet pudełkowy + bańka lub dostosowany |
| Czas dostawy: | 25-30 dni lub potwierdź |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk / miesiąc |
| Źródło światła: | PROWADZONY | Aplikacja: | Dom |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | Metal | Kąt wiązki (°): | 360° |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra): | 80 | Temperatura barwowa: | 3000K/4000K/6000K |
| woltaż: | AC 110V-240V~50/60Hz | ||
| Podkreślić: | Granatowy szklany żyrandol z mosiężnym wykończeniem,nowoczesne oświetlenie wiszące do salonu,Ręcznie wykonane oświetlenie do jadalni z gwarancją |
||
| Zastosowanie | Hotel, Lobby, Loft, Restauracje, Willa, Pub, Kościół |
| Materiał korpusu | Żelazo |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie wejściowe | AC 165-265V |
| Temperatura barwowa | 2700K (miękka ciepła biel) |
| Materiał klosza | Szkło |
| Obsługa ściemniacza | Nie |
| Żywotność | 40 000 godzin |
| Tryb sterowania | Sterowanie przełącznikiem |
| Kolor korpusu | Złoty, Chrom, Mosiądz, Inny |
| Kształt | Kwadratowy, Prostokątny, Owalny, Okrągły |
| Rozmiary lamp | Średni |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiary produktu | Średnica: 60 CM |
| Numer modelu | ETL2608 |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Kąt świecenia | 360° |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Waga produktu | 35 kg |
| Trzonek lampy | E12 / E14 |
| Napięcie | 110-130V/220-240V |
| Główny materiał | Żelazo + Szkło |
| OEM/ODM | Dostępne |
| Certyfikacja | CCC, CE/UL |
| Czas dostawy | 25-30 dni |
| Transport | Morski, Powietrzny, Ekspresowy |
| Jednostki sprzedaży | Pojedynczy przedmiot |
| Rozmiar opakowania | 68×68×24 cm |
| Waga brutto | 35,000 kg |