| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | EPR |
| Numer modelu: | ABM-0146 |
| Minimalne zamówienie: | 100 zestawów/<100 zestawów |
| Cena: | Factory price/Genuine retail price |
| Szczegóły pakowania: | Wszystkie paczki pakowane są w standardowe, 5-warstwowe, żółte kartony eksportowe |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/t, |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk/sztuk miesięcznie |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna | Temperatura barwowa (CCT): | 5000 K (światło dzienne) |
|---|---|---|---|
| Tryb sterowania: | Kontrola przełącznika | Napięcie wejściowe (V): | AC 85-265 V |
| Waga produktu (kg): | 55 KG | Kolor nadwozia: | biały/czarny |
| Gwarancja (rok): | 2 lata | ||
| Podkreślić: | Lustre w stylu przemysłowym w restauracjach nordyckich,żyrandolery komercyjne hotelowe jednogłowe,nowoczesna lampa stołowa do sklepów |
||
| Materiał nadwozia | Pozostałe |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Temperatura koloru | 5000K (światło dzienne) |
| Materiał cieniowy | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar produktu | 22 |
| Numer modelu | 12 |
| Przepływ światła lampy | 70 lm |
| Kąt wiązki | 90° |
| Specyfikacja produktu | Dostosowywalne |
| PC/karton | 1 |
| Wymiar opakowania | 55 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Waga produktu | 2 kg |
| Opcje jasnego koloru | Małe białe 25 cm, Małe czarne 25 cm, Małe czerwone miedziane |
| Rodzaj źródła światła | Światła LED |
| Źródło energii | Klimatyzator |
| Obszar napromieniowania | 10 m2 - 15 m2 |
| Chemię bardzo niepokojącą | Żadnego |
| Rodzaj bazy | E27 |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Wielkość opakowania na partię | 99 × 99 × 99 cm |
| Waga brutto na partię | 55.000 kg |