| Materiał korpusu: | Alabaster | Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
|---|---|---|---|
| Temperatura barwowa (CCT): | 3500K-6500K | Źródło światła: | PROWADZONY |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra): | 90 | Kąt wiązki (°): | 360 |
| Styl: | Luksusowy klasyk | Materiał cieniujący: | Alabaster |
| Napięcie wejściowe (V): | 110 V-240 V | Strumień świetlny lampy (lm): | 80 |
| Żywotność (godziny): | 50000 | Tryb sterowania: | Kontrola przełącznika |
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów elektrycznych, Rysowanie i projektowanie oświetlenia, Projektowa | program aplikacyjny: | Hotel, dom, willa, ośrodek itp |
| Aplikacja: | Do stosowania wyłącznie w pomieszczeniach | Bezpłatna usługa Bezpłatny projekt: | Darmowy projekt |
| Gwarancja (rok): | 5-letni | Certyfikat: | CE/ROHS/VDE//SAA |
| Podkreślić: | Marmurowy żyrandol Nordic snowflake,Oświetlenie żyrandolu zawieszonego E26,Nowoczesny żyrandol z jadalni |
||
| Zastosowanie | Pokój |
|---|---|
| Materiał nadwozia | Baza sprzętowa+ABS |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Materiał cieniowy | Marmurowy |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Kolor ciała | Czarne |
| Baza żarówki | LED |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Kształt | Długo |
| Rozmiary lamp | Małe |
| Wymiar produktu | H70CM |
| Numer modelu | BC-4877 |
| Przepływ światła lampy | 5000 lm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 95 Ra |
| Kąt wiązki | 100° |
| Gwarancja | 3 lata |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
|---|---|
| Wielkość opakowania | 120 × 120 × 120 cm |
| Waga brutto | 15.000 kg |
| Sztuky na karton | 1 |
| Wymiar opakowania | 30 × 55 × 80 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |