| Miejsce pochodzenia: | Kontynent chiński |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Numer modelu: | MCY-063 |
| Minimalne zamówienie: | 10szt |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet pudełkowy + bańka lub dostosowany |
| Czas dostawy: | 25-30 dni lub potwierdź |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk / miesiąc |
| Kształt lampy: | Kwiat Magnolii | Źródło światła: | LED \lampa energooszczędna |
|---|---|---|---|
| Materiał akcesoriów: | Akcesoria szklane do żyrandola wiszącego | Obszar napromieniania: | 20-25m2 |
| Styl: | Nowoczesny | Tryb sterowania: | Kontrola przełącznika |
| Zalety: | Odporne na rdzę\trwałe\piękne | Kolor: | ZWYCZAJ |
| Podkreślić: | custom crystal chandelier for hotel lobby,creative non-standard pendant lighting,ballroom sales department chandelier with warranty |
||
| Application | Hotel/Villa/Restaurant |
| Body Material | Steel |
| Light Source | LED |
| Input Voltage | AC 85-265V |
| Color Temperature | 2700K-6500K |
| Shade Material | Crystal |
| Dimmer Support | Yes |
| Lifespan | 50,000 Hours |
| Control Mode | Switch Control, Other |
| Bulb Base | E27 |
| Luminous Flux | 100 lm |
| Color Rendering Index | 90 Ra |
| Product Weight | 50 KG |
| Warranty | 5 Years |
| Certification | CE/ROHS |
| Installation | Pendant Mounted |