| Miejsce pochodzenia: | Kontynent chiński |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Minimalne zamówienie: | 10szt |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet pudełkowy + bańka lub dostosowany |
| Czas dostawy: | 25-30 dni lub potwierdź |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk / miesiąc |
| Kształt lampy: | Kwiat Magnolii | Źródło światła: | LED \lampa energooszczędna |
|---|---|---|---|
| Materiał akcesoriów: | Akcesoria szklane do żyrandola wiszącego | Obszar napromieniania: | 20-25m2 |
| Styl: | Nowoczesny | Tryb sterowania: | Kontrola przełącznika |
| Zalety: | Odporne na rdzę\trwałe\piękne | Kolor: | ZWYCZAJ |
| Podkreślić: | custom chandelier for hotel lobby,contemporary petal staircase chandelier,warm white luxury living room chandelier |
||
| Body Material | Other |
| Light Source | Other |
| Input Voltage | AC 220V (±10%) |
| Color Temperature | 2700K (Soft Warm White) |
| Shade Material | Other |
| Support Dimmer | No |
| Lifespan | 50,000 Hours |
| Control Mode | Switch Control |
| Lighting Solutions Service | Lighting And Circuitry Design, Project Lighting Design |
| Warranty | Other |
| Color Rendering Index | 90 |
| Place of Origin | China |
| Product Weight | 50 kg |
| Style | Luxury |
| Color | Gold |
| Type | Pendant Chandelier Lamp |
| Design | Customized Designs |
| Size | Custom Size Accepted |