| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MC04-1-1 |
| Minimalne zamówienie: | 100 zestawów/<100 |
| Cena: | Factory price/Genuine retail price |
| Szczegóły pakowania: | Wszystkie paczki pakowane są w standardowe, 5-warstwowe, żółte kartony eksportowe |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk/sztuk miesięcznie |
| Tworzywo: | Żel krzemionkowy + miedź | Temperatura barwowa (CCT): | 2700K (miękka ciepła biała) |
|---|---|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY | Napięcie wejściowe (V): | AC 85-265 V |
| Żywotność (godziny): | 30000 | Nazwa produktu: | Lampy podłogowe |
| Jasny kolor: | 3-kolorowe światło/przyciemnione | ||
| Podkreślić: | Luxury teardrop glass pendant light,Big size transparent chandelier,Hotel lobby glass chandelier |
||
| Application | Living Room, Hotel Lobby, Restaurant |
| Body Material | Metal |
| Shade Material | Glass |
| Input Voltage | 110-240V |
| Color Temperature | 4100K (Neutral White) |
| Luminous Flux | 8000-10000 lm |
| Color Rendering Index | 80 Ra |
| Beam Angle | 50° |
| Dimmer Support | Yes |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MC04-1-1 |
| Selling Units | Single item |
| Package Size | 50×50×50 cm |
| Gross Weight | 8.000 kg |
| Packing | Foam + Carton |
| MOQ | 1 PCS |
| Payment Terms | Western Union, T/T, PayPal |
| Delivery Time | 3-7 working days for small batches |