| Miejsce pochodzenia: | Kontynent chiński |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Numer modelu: | P3655 |
| Minimalne zamówienie: | 10szt |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet pudełkowy + bańka lub dostosowany |
| Czas dostawy: | 25-30 dni lub potwierdź |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 5000 sztuk / miesiąc |
| Nazwa: | Nowoczesne lampy sufitowe | Moc: | AC 110V-240V |
|---|---|---|---|
| Źródło diodowe: | PROWADZONY | Cechy: | Minimalizm |
| Tworzywo: | Cała miedź + ręcznie szlifowane szkło galwaniczne | Kolor: | Złoty \ czarny |
| Aplikacja: | Dom\hotel\reklama | ||
| Podkreślić: | modern island chandelier stainless steel,crystal chandelier lighting remote control,LED pendant light high brightness |
||
| Application | Living Room |
| Body Material | Stainless Steel |
| Light Source | LED |
| Input Voltage | AC 220V (±10%) |
| Color Temperature | 6000K (Daylight Alert) |
| Shade Material | Crystal |
| Control Mode | Remote Control, Switch Control |
| Features | High Brightness, Adjustable Height |
| Body Color | Gold, Other |
| Shape | Round |
| Warranty | 3-Year |
| Model Number | P3655 |
| Color Rendering Index | 90 |
| Product Weight | 12 kg |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YS |